Півострів невизначеності: кримсько-татарський активіст говоритиме про Крим в окупації

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

27 листопада, о 18:00 у Вінниці відбудеться «Платформа ідей» за участі журналіста, правозахисника, дослідника та менеджера освітньо-культурних проектів Аліма Алієва . Участь безкоштовна
Тривалість – 2 години
Місце проведення: HUB Місто змістів (вулиця Олександра Пушкіна, 11, перший поверх)

Як змінився Крим за останні шість років? Чому окупація у 2014 році стала можливою? Чи існує спротив на півострові? Як говорити з нашими співвітчизниками на окупованих територіях? Чого прагнуть кримські татари? Які варіанти виходу з кризи можуть бути?

“Півострів невизначеності” буде темою заходу, на якій говоритимуть про життя кримських татар в Криму та про варіанти виходу з кризи з “кримським питанням”

Алім Алієв – програмний директор Кримського Дому – місця концентрації кримської енергетики у культурній, освітній, інформаційній, правозахисній та дослідницькій сферах в Україні. Співзасновник громадської організації «Крим SOS». Співавтор книги «Мустафа Джемілєв. Незламний».

Також Алім Алієв є координатором кримськотатарської частини у міжнародному міжконфесійному молодіжному українсько-польсько-кримськотатарсько-єврейському семінарі «Ковчег».

Kоординатор українсько-кримськотатарського літературного конкурсу «Кримський Інжир», однойменного фестивалю та співупорядник книги, один із авторів виставки «Дивовижні історії Криму» у Мистецькому Арсеналі. Фокусується на темах окупованого Криму, гуманітарної політики, сучасного стану кримськотатарського народу, свободи слова та комунікаційних стратегій.

«Платформа ідей» – спільний проект Генерального Консульства Республіки Польща у Вінниці та ГО «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками, актуальними для Східної Європи та Балкан в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.

Коментарі у Facebook