Подяки та грошові премії від міської ради: Вінницькому державному протезному заводу 90 років

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Вінницькому державному протезному заводу сьогодні 90 років. Заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний привітав колектив з круглою датою, а також передав 11 кращим співробітникам подяки виконавчого комітету Вінницької міської ради та грошові премії.

На підприємстві впроваджені європейські стандарти протезування, розповідає директор Вінницького казенного експериментального протезно-ортопедичного підприємства Валентин Салманов. Нещодавно тут започаткували виготовлення виробів за допомогою 3D-технологій.


Як зазначив заступник Вінницького міського голови Андрій Очеретний, хоч це підприємство одне з найстаріших у Вінниці, втім з кожним роком тут покращуються умови для перебування пацієнтів та вдосконалюється виробництво.

“Сьогодні ми побачили відремонтовані палати, сучасне обладнання і наразі тут ще облаштовують умови для реабілітації пацієнтів на відкритому просторі. За час повномасштабної війни підприємство надало протезно – ортопедичну допомогу понад 200 постраждалим людям – цивільним та військовослужбовцям. Дуже важливо, що тут не лише виготовляють протези, а ще й вчать ними користуватися. І всі пацієнти отримують пожиттєвий супровід фахівців, — розповідає Андрій Очеретний. — 11 працівникам та працівницям закладу, які щодня роблять свою роботу на найвищому рівні передали подяки виконкому Вінницької міськради. Серед них і пані Зоя Григорівна Бондар, яка працює тут понад 40 років. За значний внесок у розвиток протезно-ортопедичної галузі вона отримала Почесну відзнаку Вінницького міського голови!”

Директорка департаменту соціальної політики Вінницької міської ради Валентина Войткова розповіла про плідну співпрацю з цим підприємством та про можливості для людей, що потребують протезування, ортопедичного взуття та, відповідно, його ремонту чи обслуговування.

“Ми працюємо з усіма надавачами соціальних послуг, зокрема й з цим протезно-ортопедичним підприємством. Кожна людина, яка потребує протезування, може самостійно обрати підприємство і той виріб, в якому бажає проходити реабілітацію. Для цього мешканці нашої територіальної громади мають звернутись в ЦНАП у відділи соціального спрямування, написати заяву на отримання ортопедичного виробу та зазначити, з якого саме заводу та якої моделі. Цю заяву передають у Вінницьке обласне відділення Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю для формування електронного направлення на лікування або ж протезування людини”, — розповіла директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Коментарі у Facebook