Клієнти Вінницького центру реабілітації «Гармонія» долучаються до підтримки військових

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Клієнти Вінницького міського центру соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк не залишаються осторонь підтримки Захисників і Захисниць. Сьогодні, 12 жовтня, вони долучились до пошиття м’яких нош для військових. Згодом їх передадуть на фронт.

«У центрі реабілітації “Гармонія” ми намагаємося формувати соціально активну позицію в клієнтів. Важливо розуміти, що люди з інвалідністю – це повноправні члени суспільства. І вони долучаються до допомоги війську в міру своїх сил. Наприклад, раніше ми робили випічку та передавали бригадам наших Захисників. А сьогодні розпочали пошиття нош для військових спільно з нашими клієнтами», – зазначила директорка Вінницького міського центру соціально-психологічної реабілітації «Гармонія» імені Раїси Панасюк Олена Чорнобривенко.


Сьогодні над пошиттям перших м’яких нош клієнти центру реабілітації «Гармонія» працювали під керівництвом виховательки по роботі з дітьми з інвалідністю Тетяни Тетер. Вони ретельно зняли мірки зі зразка вже готових нош, відміряли довжину текстильної стропи, і вже після всієї необхідної підготовки взялися за пошиття.

«Ми співпрацюємо з волонтером Михайлом Бузіним. Він допоміг нам знайти тканину, усі необхідні матеріали та подарував швейну машину. Важливо, що вона не автоматична, а ручна. Тому ми зможемо продовжити роботу над пошиттям нош навіть в разі відключення електроенергії», – розповіла Тетяна Тетер.

Клієнти центру реабілітації «Гармонія» активно долучаються до пошиття та розуміють, що роблять важливу справу.

«Хочу допомагати військовим, щоб швидше закінчилась війна і ми перемогли», – зауважила клієнтка центру реабілітації «Гармонія» Анастасія Мельник.

За словами Олени Чорнобривенко, така робота, як пошиття нош, корисна для реабілітації людей з інвалідністю. Це сприяє розвитку дрібної моторики. Також такий захід важливий і в педагогічному, і в соціальному контекстах.

«Це важливо і потрібно як нам, так і нашим Захисникам, яким ми прагнемо допомогти», – підсумовує Олена Чорнобривенко.

Коментарі у Facebook