10-тонна вантажівка, заповнена партами, стільцями та столами, вже прибула до Вінниці та поповнить матеріально-технічну базу місцевих шкіл. Ця гуманітарна допомога подолала понад тисячу кілометрів, аби зробити навчальний простір для вінницьких учнів ще зручнішим і сучаснішим.
До Вінниці приїхали шкільні меблі та мультимедійне обладнання. Цього разу з німецького міста Майнц.
«Це вже друга партія допомоги від наших друзів. Загалом вони зібрали й передали до Вінниці 14 тонн вантажу. Вдячний округу Майц-Бінген, а також президенту Німецько-українського товариства з питань економіки та науки Лукасу Августіну за небайдужість та партнерство. Така підтримка важлива для нашої громади», – зазначає вінницький міський голова Сергій Моргунов.
Наповнення вантажу – різноманітне. Окрім шкільних меблів, заклади освіти Вінницької громади отримають проектори, екрани, інтерактивні дошки. Усе, що прибуло – розподілять між школами за потребою. В такий спосіб планують модернізувати освітнє середовище.
«Десь не вистачає меблів в укриття, десь час оновити класи, а десь просто необхідне мультимедійне обладнання. Ми дякуємо нашим міжнародним друзям, партнерам, містам-побратимам. Дуже важливо відчувати цю підтримку. Це підтвердження, що ми небайдужі світу. І що наші діти заслуговують на сучасне, безпечне та зручне освітнє середовище», – зазначає директорка департаменту освіти ВМР Оксана Яценко.
Нагадаємо, перший транш для підсилення закладів освіти Вінницької громади надійшов від доброчинців раніше
Така підтримка від партнерів – це знак довіри та великої міжнародної дружби, яка допомагає освіті вистояти й розвиватися.
Джерело – новини ВМР