11 тисяч вінничан з вразливих категорій отримають продовольчу допомогу – Сергій Моргунов

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Частину продуктів, які входять до набору, закупили швейцарські партнери в українських виробників та передали у рамках гуманітарної місії. Інша частина – це продовольство з матеріального резерву Вінницької міської територіальної громади.

«Продуктові набори підготують для близько 11 тисяч жителів. Сформуємо їх за підтримки Швейцарії. Нагадаю, у рамках гуманітарної місії для Вінниці передали бакалею, закуплену в українських виробників. Також виділяємо частину продуктів першої необхідності з резерву громади, який ми створили на період війни. Коли можна буде отримати допомогу, кожному повідомлять індивідуально – телефоном. Також продовжимо підтримувати людей з гарячих точок, яких прихистила наша громада. Можливості громади не безмежні, і ми вдячні нашим міжнародним партнерам та благодійним організаціям за допомогу людям. Разом – ми сильніші», – зазначає голова Вінницької громади Сергій Моргунов.


Продуктові набори отримають непрацюючі пенсіонери, розмір виплат яких не перевищує 2100 грн, непрацюючі особи, які перебувають на обліку в управліннях соціального захисту населення Правобережне та Лівобережне департаменту соціальної політики і є одержувачами державної соціальної допомоги, особи, які не мають права на пенсію, та особи з інвалідністю ІІ та ІІІ групи, розмір державної соціальної допомоги яких не перевищує 2100 грн.

Також пакунки з найнеобхіднішими продуктами роздадуть непрацюючим особам з інвалідністю з дитинства, які є одержувачами державної соціальної допомоги, особам з інвалідністю з дитинства ІІ та ІІІ групи в розмірі, що не перевищує 2100 грн. Крім того, продуктові набори отримають особи, які здійснюють догляд за тяжкохворою дитиною, та є одержувачами допомоги відповідно до розділу V-Б Закону України «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», також непрацюючі особи, які досягли пенсійного віку, але не набули права на пенсію та люди, які опинились в складних життєвих обставинах.

Нагадаємо, що наприкінці травня 7000 продовольчих наборів у рамках Швейцарської гуманітарної місії видали одиноким пенсіонерам, людям з інвалідністю, родинам, у яких складна життєва ситуація.

13 тисяч пакунків з найнеобхіднішими продуктами отримали і переселенці, які знайшли прихисток у Вінниці.

Крім того, продовольство за підтримки Швейцарії передали і у майже всі громади Вінниччини https://new.vmr.gov.ua/Contents/ContentItems/4awcjwsefmakwsp6ktk1fn7sxm

Коментарі у Facebook