Станом на 14 вересня на міжнародній платформі “#Моя війна” опубліковано понад 3,5 тисячі історій про війну в Україні

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Майже 19 мільйонів людей із 49 країн світу дізналися правду про події в Україні завдяки проєкту Міністерства культури та інформаційної політики “#Моя війна”. Про це інформує пресслужба відомства.

Станом на 14 вересня на міжнародній платформі “#Моя війна” опубліковано понад 3,5 тисячі історій про війну в Україні. Завдяки вбудованій можливості автоматичного перекладу на 74 мови розповіді українців прочитали майже 19 мільйонів людей із 49 країн світу, повідомили у пресслужбі.

Проєкт “#Моя війна” – це “живий щоденник” реальних історій про війну, які пишуть звичайні українці, що вимушено опинились в епіцентрі подій.

За 203 дні від початку російського вторгнення Україна не раз дивувала та надихала світ неординарними вольовими рішеннями та героїчною відважністю українців, зазначив міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко.

“Завдяки їхнім історіям та переживанням, події в Україні не залишили байдужим нікого у світі – про цинічні воєнні злочини РФ тепер знають майже у кожному куточку планети”, — сказав Ткаченко.

Проєкт “#Моя війна” створили на початку березня міністерство культури та інформаційної політики спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією “Totonis”. На платформі, окрім реальних історій, є відео та фото, які наочно демонструють, що відбувається наразі на території України.

Коментарі у Facebook