Із зовнішнім освітленням, відеоспостереженням, огорожею та штучним покриттям: у Вінниці триває ремонт спортивного майданчику навпроти ліцею №19

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Навпроти Вінницького ліцею №19 тривають роботи із капітального ремонту спортивного майданчика, який матиме 3 зони для ігрових видів спорту: мініфутболу, баскетболу та волейболу. Тут планується облаштувати штучне покриття, спеціальну огорожу, зовнішнє освітлення, систему відеоспостереження, лавки.

У Вінниці продовжують створювати гідні умови для розвитку спорту в громаді. Так, за крайніми результатами Всеукраїнського муніципального опитування Міжнародного республіканського інституту «IRI Ukraine», наше місто є лідером по рівню розвитку спортивних закладів. За цим же дослідженням Вінниця сім разів поспіль визнана найкомфортнішим містом для життя серед обласних центрів та найбільших міст України.


Щодо капітального ремонту спортивного майданчика навпроти ліцею №19, то підрядною організацією уже виконано основу із щебню та відсіву для влаштування штучного покриття із синтетичної трави та поліуретанового покриття, прокладено мережу зовнішнього освітлення.

У департаменті міського господарства зазначають, що наразі ще тривають роботи із облаштування доріжки з плитки ФЕМ по периметру майданчика, встановлення огорожі та бордюрів.

«У рамках капітального ремонту цього спортивного майданчика, всі 3 спортивні зони на майданчику будуть облаштовані відповідним обладнанням, розмітками та спеціальною огорожею «Техна-Пром», – зазначає директор департаменту міського господарства Роман Фурман. – Плануємо завершити роботи на цьому об’єкті до кінця липня».

Коментарі у Facebook