Сьогодні, 28 травня, літнім малозабезпеченим вінничанам роздали допомогу від релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця»

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Літнім малозабезпеченим вінничанам роздали допомогу від релігійної місії «Карітас-Спес-Вінниця». Це 30 отримувачів соціальної послуги «Догляд вдома» Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування. Вони отримали продуктові набори та гігієнічні засоби від благодійників.

«З релігійною місією “Карітас-Спес-Вінниця” Терцентр співпрацює давно. Декілька років тому ми уклали відповідний меморандум. Вінницький осередок організації регулярно підтримує наших підопічних, яких відвідують вдома соціальні робітники закладу. Як правило, це одинокі люди похилого віку з маленьким пенсійним забезпеченням. Часто їм нікому допомогти, окрім соціальних робітників. Раді, що “Карітас-Спес-Вінниця” підтримує пенсіонерів та видає їм пакунки з необхідним. Цінуємо нашу співпрацю», – зазначила директорка Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Галина Бачинська.

Як розповів очільник «Карітас-Спес-Вінниця» Євген Маркевич, літнім людям роздали продуктовий бокс з крупами, консервами, чаєм, кавою та іншими продуктами, а також засоби гігієни.

«Намагаємося в міру можливостей допомагати вразливим категоріям населення. Сьогодні – це люди, які перебувають під опікою Терцентру. Сподіваємося, що хоча б трохи зможемо полегшити їхнє буденне життя», – зауважив Євген Маркевич.

Отримати допомогу прийшла 77-річна Софія Петрівна. Продуктовий набір від організації вона отримує вперше.

«Я пенсіонерка, у мене інвалідність І групи. Живу одна, тому така допомога дуже потрібна. Також двічі на тиждень до мене приходить соцробітник, приносить продукти, допомагає по господарству», – говорить Софія Петрівна.

Декілька разів вже отримував таку допомогу 79-річний Павло Іванович.

«Я одинокий пенсіонер, три роки тому померла моя дружина. Мені будь-яка допомога важлива. По господарству я справляюсь, в основному, сам, також сам готую. Іноді допомагає племінниця, два рази на тиждень приходить соцробітник. Дуже вдячний всім, хто не забуває одиноких пенсіонерів і підтримує нас», – розповів Павло Іванович.

Дізнатися більше про послугу «Догляд вдома» Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування можна за адресою: вул. Соборна, 50 або за номером телефону: (0432) 67-05-64.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook