27 травня відбулась зустріч з підприємцями Словацької Республіки: мета налагодження співпраці нашої громади з європейцями

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

27 травня у Вінниці відбулась зустріч представників міської влади Вінниці, комунальних підприємств та бізнесу з підприємцями Словацької Республіки. Метою зустрічі стало налагодження співпраці нашої громади з європейцями на взаємовигідних умовах у важливих для стійкості громади галузях. Зокрема, йшлося про підсилення економіки, енергетики та телемедицини.

Заступник міського голови Андрій Очеретний розповів іноземним гостям про потенціал Вінницької громади та подальші плани розвитку на шляху до євроінтеграції, пов’язані з впровадження принципів циркулярної економіки для екологічного відновлення.


«Ми продовжуємо шукати нові можливості для розвитку нашої громади. Зокрема нас цікавить залучення новітніх технологій, які здатні спростити, оптимізувати та вдосконалити різні процеси. Сьогодні разом з колегами зустрілися з підприємцями зі Словацької республіки, які готові підтримати нас у цих прагненнях, – розповідає Андрій Очеретний. – Обговорювали можливість застосування нових підходів до системи оповіщення, а також використання потужних акумуляторних систем для забезпечення сталої роботи критичної інфраструктури нашої громади. В умовах енергетичної кризи, яку росіяни заподіяли всій Україні терористичними атаками – це дуже актуальне питання».

З делегатами, серед яких були СЕО, IMN Consulting s.r.o. Іван Міклош та партнер IMN Consulting s.r.o Павло Кухта, а також представники Telegrafia Ukraine Олексій Невігловський та ASBIS Ukraine Євген Глобенко, обговорювали й транзитний експорт української аграрної продукції через Словаччину, який дасть можливість збільшити валютні надходження в Україну, а партнерам – покращити логістичну інфраструктуру.

Під час зустрічі також обговорювали співпрацю у сфері телемедицини для надання пацієнтам різного роду медичної, зокрема й реабілітаційної, допомоги, використовуючи сучасні цифрові технології.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook