У Вінниці аукціон – пропозиція з продажу земельної ділянки: детальна інформація у матеріалі

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Пропозиція з продажу земельної ділянки з’явилася в електронній торговій системі «Прозоро. Продажі». Замовником аукціону виступив департамент земельних ресурсів Вінницької міської ради. Мова йде про ділянку, яка знаходиться на вулиці Академіка Янгеля (без номера), загальною площею у понад 1,03 га. Її початкова вартість відповідно до експертної грошової оцінки становить майже 7 млн грн. Торги відбудуться 19 липня.


Як повідомив директор департаменту земельних ресурсів Вінницької міської ради Сергій Кушнірчук, виставлена на аукціон вільна площа, має промислове призначення.

«Відповідно до Генплану Вінниці, майбутній власник може використати її для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості, – зазначив посадовець. – Місто завжди працює над розвитком промислового потенціалу громади, її інвестиційної привабливості. А в умовах війни – це ще й питання нашої стійкості, більших можливостей для допомоги фронту».

Детальна інформація про умови продажу земельної ділянки, а також долучені документи та матеріали на лот (документація), розміщено в електронній торговій системі на офіційному майданчику «Е-Тендер» за посиланням.

Джерело: ВМР

Коментарі у Facebook