Які роботи проведуть сьогодні на комунальних мережах Вінниці

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У середу, 1 квітня, Україна пережила тривалу повітряну тривогу через атаку БпЛА та ракет. У Вінниці обійшлося без наслідків.

За інформацією «Цілодобової варти», ситуація у громаді залишається стабільною: транспорт працює за графіком, послуги подаються без перебоїв.

Водночас з 12:00 до 17:00 в усіх областях діятимуть обмеження електропостачання для промислових споживачів. Мешканців закликають стежити за офіційними повідомленнями.


Крім того, бригади КП «Вінницяоблводоканал» лагодитимуть водогони за такими адресами:

  • пров. Соняшниковий, 6;
  • вул. Грушевського, 4;
  • просп. Космонавтів, 65;
  • вул. Келецька, 94.

Водопостачання відновлять одразу по завершенні робіт.

У КП «Вінницяміськтеплоенерго» повідомляють про тимчасове призупинення подачі гарячої води за адресами:

  • вул. Стрілецька, 31, 31-А, 35, 43, 45, 47 (орієнтовно до 17:00);
  • вул. А. Первозванного, 58-А;
  • вул. Келецька, 89, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
  • вул. Стельмаха, 47, 49, 51, 53, 53-А;
  • вул. Г. Нарбута, 10;
  • вул. Саксаганського, 15;
  • вул. В. Ходаківського, 13, 15, 19, 21 (колишня Чайковського).

Причина – ремонтні роботи.

А у «Вінницьких міських електромережах» попереджають про тимчасові відключення світла на: пл. Героїв Чорнобиля, вул. Кармелюка, вул. Брацлавська, вул. Б. Хмельницького, вул. Хмельницьке шосе, 82, вул. Братів Котенків, вул. Одеська та пров. Одеський, вул. та пров-ки Новоселівські, вул. Келецька, 59 (1-й, 2-й, 3-й під’їзди). Причина – планові ремонтні заходи.

Зателефонувати до «Цілодобової варти» вінничани можуть за номерами: 15-60; 0-800-60-15-60; (0432) 65-15-60.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook