Ще одна болюча втрата для Вінниці та всієї України. На щиті додому повернувся Захисник Ігор Гучок — людина честі, сили та незламного духу. З перших днів повномасштабного вторгнення він свідомо став до оборони держави, обравши шлях воїна.
Ігор служив у складі 59-ї окремої штурмової бригади імені Якова Гандзюка. Як старший сержант і радіомінер інженерно-саперного взводу, він виконував надзвичайно небезпечні бойові завдання на Миколаївщині, Херсонщині та Донеччині.
15 грудня 2024 року поблизу селища Чумацьке (Пушкіне) Покровського району серце воїна перестало битися. У 54 роки він віддав найдорожче — власне життя — за свободу та незалежність України.
Схиляємо голови у скорботі та вдячності. Світла пам’ять Герою України.
«Мужність вимірюється не словами, а вчинками. Ігор був саме таким: небагатослівним і рішучим. Відразу, коли розпочалося масштабне вторгнення, він добровільно став на захист України. Його ніщо не могло зупинити», – каже дружина полеглого воїна Діана.
Ігор Гучок народився 19 квітня 1970 року у Вінниці. Отримавши освіту у місцевій загальноосвітній середній школі №23, здобув професійний фах у Вінницькому кооперативному коледжі. Після проходження строкової військової служби присвятив себе підприємницькій діяльності, організувавши власний бізнес у галузі вантажних перевезень. Чоловік мав безліч захоплень: з юності займався лижним спортом і брав участь у змаганнях, а також був пристрасним рибалкою. У любові та злагоді прожив із дружиною 30 років, виховав чудового сина. На повернення Захисника з війни чекала вся велика любляча родина, сестра з сім’єю та чимало друзів.
«Ігор був справжнім – справедливим, чуйним та порядним, – розповідає дружина. – Його найбільшим щастям була родина, задля якої жив і робив усе, щоб наші бажання та прагнення ставали реальністю. Найтеплішими спогадами для нас залишаться спільні подорожі Україною та світом, які він так любив. Понад усе Ігор чекав на закінчення війни, аби втілити заповітну мрію — придбати домівку на березі нашого теплого українського моря».
Церемонія прощання з Ігорем Гучком розпочнеться о 12:00 у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору.
Чин поховання воїна відбудеться о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.
Висловлюємо співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять і шана полеглим Захисникам України!
Джерело – новини ВМР



