Вінничани можуть внести благодійний внесок Спецфонду “Стопвірус”

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Нещодавно Спецфонд відновив свій проєкт«СтопВірус». Відтепер робота Спецфонду буде спрямована не тільки на допомогу медичним працівникам, а й пацієнтам.

Вже був презентуваний новий проєкт «Пакунок пацієнта». Пакунки містять необхідні медичні засоби та вітаміни, засоби особистої гігієни та побутові речі, які мають полегшити перебування пацієнтів у лікарнях. Відсьогодні перші 1000 пакунків  будуть пропорційно розподіляти по всіх 23 опорних закладах Вінницької області, де лікують пацієнтів з COVID-19.

Спецфонд має окрему Наглядову раду, яка складається з 11 осіб: лікарів, інфекціоністів, бізнесу та представників влади. Саме Наглядова рада колегіально вирішувала із яких засобів буде складатись пакунок.

Пакунки є двох видів — дитячі та дорослі. Щодо наповнення цього пакунка – ми радилися з пацієнтами, які вже одужали, чого їм не вистачало. Адже траплялося, що пацієнти з Вінниці потрапляли до районних лікарень, і навпаки – з районів до Вінниці. І не завжди, коли людина поспіхом збиралась до лікарні, вона брала з собою необхідні речі.  У «Пакунку пацієнта» є вітаміни, протизапальний засіб, вологі серветки, набір одноразового посуду, тапочки, індивідуальний термометр, зубна щітка та сухі рушники. Для діток будуть ще олівці та різні розмальовки.

Вартість дитячого пакунка становить близько 500 гривень, а дорослого — 450.

Першими цей проєкт підтримали родини Володимира Гройсмана та Сергія Моргунова і зробили свої внески. Згодом долучилась родина голови Вінницької обласної ради В’ячеслава Соколового.

Запрошуємо бізнес та усіх небайдужих підтримати проєкт. «Пакунки пацієнта» будуть пропорційно розподілятись по всіх закладах Вінницької області, де лікують пацієнтів з COVID-19.

Якщо ви бажаєте здійснити благодійний внесок, це можна зробити на будь-який з цих рахунків:
Благодійна організація Благодійний фонд «Подільська громада»,
Код ЄДРПОУ 35904183,
UA103026890000026003055353304

ВIННИЦЬКА ФIЛIЯ АТ КБ «ПРИВАТБАНК» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)
Або р/р UA263204780000002600202188653 в АБ «Укргазбанк» (з поміткою: «Безповоротна фінансова пожертва в рамках ТФ “Спецфонд СтопВірус”.)

Коментарі у Facebook