Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Про це знають вінницькі спортсмени, які на відкритому юнацькому Кубку Берліна із самбо вибороли шістнадцять (!) нагород, серед них одинадцять золотих в особистому заліку.

Вісім молодих вінничан із ДЮСШ №5 віком від 10 до 16 років боролись із суперниками з Німеччини, Польщі, України, Білорусі і Росії. Готували їх до першого міжнародного турніру тренери ДЮСШ №5 Олег Бузовський і Вадим Німець.

Вдало виступив на килимі самбіст Олег Кобенда, який переміг у трьох категоріях. По дві золоті медалі привезли у Вінницю Остап Сусков і Максим Козоріз. Максим Максимчук переміг у групі борців 2005-2006 років народження і отримав нагороду «За кращу техніку». Загалом збірна Вінниці посіла у Берліні третє загальнокомандне місце.

Вінницькі самбісти зараз готуються до чемпіонату України, який пройде у Кароліна-Бугаз у кінці травня.