Сім медалей із чемпіонату України зі спортивного орієнтування здобули вихованці Вінниці

Linkedin

Днями вихованці Вінницької міської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 повернулись із чемпіонату України зі спортивного орієнтування серед команд ДЮСШ та привезли сім медалей. В результаті, збірна команда Вінницької області посіла 8 загальнокомандне місце. Змагання проходили в Мукачево.

Тренерка-викладачка відділення спортивного орієнтування МДЮСШ №2, Заслужений тренер України, майстер спорту України Людмила Пронтішева, розповіла, що у чемпіонаті брали участь 700 спортсменів із 21 області.

«25 команд ДЮСШ, в кожній групі виступало по 60-70 учасників. Збірна команда Вінницької області в результаті посіла 8 загальнокомандне місце. Таке місце обумовлене тим, що команди, які посіли вищі місця, кількісно переважали нашу збірну», – говорить Людмила Пронтішева.

Між тим вінничанам вдалося продемонструвати високу майстерність. Так, Владислав Жуковський здобув три золоті медалі, Артем Жуковський та Маргарита Качановська – «срібло», а Юлія Денесюк посіла дві сходинки п’єдесталу, завоювавши «срібло» та «бронзу».

Також тренерка-викладачка відділення спортивного орієнтування МДЮСШ №2 зауважила, що вінничанка Катерина Дзема у категорії жіноча еліта була найкращою всі дні змагань.

«Готуємось до командного чемпіонату України зі спортивного орієнтування, який відбудеться у травні в Чернівцях», – зазначила Людмила Пронтішева.