Вінницькі освітяни здобули додаткові знання, щоб впроваджувати їх у школах: про що йде мова

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінниці протягом 7 – 8 квітня для освітян ВМТГ провели тренінг на тему: “Нове управлінське мислення для Нової української школи”. В перший день семінару педагогів міста ознайомили з теорією управлінського мислення, а вже наступного дня учасники мали змогу й застосувати набуте на практиці.

Спікером заходу став український педагог та освітній експерт Віктор Громовий, який розповів учасникам яким чином потрібно налаштувати роботу як в колективі, так і з учнями, аби зробити освіту якіснішу.

Як відомо, вже п’ять років діє концепція Нової української школи. Відтак, адміністрації закладів освіти потрібно змінювати стратегічне мислення, оскільки воно неабияк важливе, щоб розуміти, як правильно побудувати концепції розвитку, стратегії й тактику закладу.

Як зауважив спікер тренінгу та освітній експерт Віктор Громовий, кожен заклад освіти – це живий організм, тому всі вони мають своє обличчя та імідж. «У результаті правильного вибору іміджу закладу та чіткої управлінської стратегії, отримаємо конкурентний заклад освіти, в який радо поведуть дітей батьки», – сказав він.

Директорка департаменту освіти Оксана Яценко зауважила, що зараз, коли відбуваються серйозні зміни в освіти, і коли на нашу долю випало таке велике випробування як війна, формування стратегічного мислення є однією із ключових компетенцій, якою мають володіти керівники шкіл. «Від директора та адміністрації закладу залежить чимало, адже як лідер за собою поведе, так і буде. Важливо, щоб директор і був налаштований на зміни. Тому, участь в семінарі є тим індикатором змін, до яких мають бути готові керівники закладів освіти», – сказала вона.

Коментарі у Facebook