У Вінниці у День гідності та свободи вшанували пам’ять Небесної сотні

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
У Вінниці 21 листопада, у День гідності та свободи, вшанували пам’ять Небесної сотні покладанням квітів до скульптурної композиції у центрі Вінниці – «Дерево свободи».Схиливши голови у хвилині мовчання, усі присутні, віддали шану світлій пам’яті тих, хто ціною власного життя відстоював право України на свободу та єдність.


Також цього дня відбулось покладання квітів до Пам’ятного знаку Небесній Сотні та загиблим Героям російсько-української війни, що на площі Тараса Шевченка.

Відзначаючи День Гідності та Свободи, українці вшановують пам”ять тих, хто взяв участь у подіях Євромайдану, та висловлюють подяку за їхні зусилля. Патріотичні заходи, концерти, вистави та інші події на території нашої країни, вкотре об’єднують громадян навколо спільної ідеї гідності та свободи, за яку наші Захисники та Захисниці борються сьогодні на передовій.

Історія Дня Гідності та Свободи, пов’язана з подіями 2013-2014 років, коли український народ вийшов на вулиці з мирними протестами, що отримали назву «Євромайдан». Громадяни висловлювали своє незадоволення системою, корупцією та порушеннями прав людини. Ці події визначили важливий етап в історії України, вказавши на рішучість народу боротися за своє право та гідність.

День Гідності та Свободи став символом не лише минулих подій, а й свідченням того, що український народ завжди готовий відстоювати свої права та цінності, кожного дня, кожної хвилини.

Коментарі у Facebook