У Вінниці відкрилась виставка-продаж «Дарунок з вінницькою душею»

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У виставковій залі колекцій та мініатюр вінницького Музею моделей транспорту, 21 листопада стартував проєкт «Дарунок з вінницькою душею». Це виставка-продаж виробів місцевих майстрів та майстринь народної творчості, об’єднаних на платформі подарунків «BYVI», яку зорганізували для вінничан та гостей міста Офіс туризму Вінниці спільно з ГО «Вінницький музей моделей транспорту, ретротехніки, колекцій мініатюр».


Експозиція буде доступною для відвідувачів півтора місяці – до 7 січня. Тематика святкова – представлені на ній сувеніри нагадуватимуть про наближення різдвяних та новорічних свят, тож якщо ви лише збираєтесь з думками, що подарувати рідним і близьким, навідатись сюди точно буде не зайвим.

«Торік ми вперше вирішили провести таку виставку, і вона виявилась досить популярною, тож ми вирішили і в цьому році не зраджувати започаткованій традиції та створити таку оазу різдвяно-новорічного настрою в самому серці міста. Тож готуйтесь дарувати незабутні емоції своїм рідним та близьким спільно із нашими майстрами та майстринями хендмейдових подарунків «BYVI». Їх буде багато, вони дуже різні, на різний смак і вік», – каже директорка Офісу туризму Вінниці Тетяна Маєвська.

Зокрема, вінницькі майстри та майстрині представлять ялинкові прикраси, виконані у різних техніках: валяння, петриківського розпису, в’язання тощо. Буде дуже багато фетрових ялинкових іграшок. А ще популярні з минулого сезону янголята та мікровишивка (як у вигляді прикрас у подарунок коханим, так і кульки на ялинку).

Новинкою стануть маленькі і великі гноми, віночки на двері, а також серія унікальних різдвяних мотанок із козою. Крім того, вінничани побачать дуже незвичні ялинки-магніти, а ще м’які ялинки-дракони. А оскільки за китайським календарем наступний рік буде роком дерев’яного дракона, то майстри платформи «BYVI» представлять багато сувенірів із деревини.

Експозиція буде змінюватись та поповнюватись. Для відвідувачів виставки-продажу вхід до Музею моделей транспорту буде безкоштовним.

Коментарі у Facebook