У Вінниці бабусі та дідусі міського Терцентру провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Сьогодні, 1 грудня, у Вінниці на Європейській площі відбувся благодійний ярмарок, організований Вінницьким міським територіальним центром соціального обслуговування, з метою підтримки Збройних Сил України. Протягом останніх місяців бабусі займалися ручною роботою, вишивали, плели та виготовляли різноманітну сувенірну продукцію. Сьогодні ці вироби були продані, а зібрані кошти будуть використані на закупівлю необхідних речей для поранених військових, які нині перебувають на лікуванні в одному з медичних закладів міста.

На вітрині бабусі виставили різну продукцію, яку виготовляли власноруч. Хтось зв’язав килимки, хтось – іграшкових драконів, які є символом 2024 року. Працівниця Терцентру Валентина Морнова для сьогоднішнього ярмарку зв’язала теплі шкарпетки.

“Підопічні Терцентру кілька разів на тиждень відвідують різні гуртки. Окрім того, що навчаються там танців, співів, різних мов – також відвідують гурток рукоділля. Усю виготовлену продукцію сьогодні принесли на ярмарок, аби вінничани та гості міста вибрали те, що їм найбільше подобається, – говорить Валентина Морнова. – Рада, що люди підходять, цікавляться, щось купують. А усі зібрані кошти ми відправимо на потреби наших військових”.

Долучилася до доброї справи і вінничанка Ольга Добрянська.

“Купила чорнявого красивого бичка і маленького дракончика. Подарую ці іграшки своєму внуку, – говорить пенсіонерка Ольга Добрянська. – Коли я бачу, що відбуваються такі благодійні ярмарки – завжди долучаюся. У нас, пенсіонерів, немає здоров’я, аби йти воювати. Але я завжди стараюся з пенсії задонатити на збори для наших військових. Це дуже потрібна справа для нашої Перемоги”.

Аби привернути увагу перехожих – біля Вежі виступили відвідувачі музичного гуртка Терцентру. Разом із 82-річним баяністом Борисом Вовчуком вони виконали українські народні пісні.


Благодійний ярмарок тривав три години. За цей час вдалося зібрати 12 200 грн, розповідає завідувачка відділення денного перебування Вінницького міського територіального центру соціального обслуговування Вікторія Вдовцова.

“Ми спілкуємося із представниками нашого місцевого госпіталю. Вони озвучують нам потреби військових. За зібрані сьогодні кошти ми купимо все те, про що просили наші поранені Герої і вже наступного тижня разом з бабусями та керівницею нашого Терцентру Галиною Бачинською підемо до них в гості, – розповідає Вікторія Вдовцова. – У багатьох із наших відвідувачів сини чи онуки також зараз у війську. Ми всі розуміємо, наскільки цим хлопцям та дівчатам зараз важлива допомога та підтримка. Тому з радістю організовуємо такі заходи”.

Сьогоднішній благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ став третім, який організував міський Терцентр. Подібні заходи планують проводити й надалі.

Коментарі у Facebook