У Вінниці фахівці департаменту соцполітики зустрілися із працівниками реабілітаційного центру лікування хронічного та фантомного болю «Прометей»

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Сьогодні, 13 лютого, колектив департаменту соціальної політики разом із директоркою Валентиною Войтковою, а також працівники міського центру соціальних служб та помічники ветеранів зустрілися із фахівцями реабілітаційного центру лікування хронічного та фантомного болю «Прометей». У цьому закладі надають допомогу пораненим військовим, які зазнали ампутації кінцівок.

«Наші зусилля, як департаменту соціальної політики, в умовах війни насамперед направлені на допомогу Захисникам, Захисницям, а також членам їхніх родин. Ми надаємо їх різного типу підтримку: супровід, психологічна підтримка, юридичний супровід, продуктова, матеріальна допомоги. Частина поранених військових співпрацюють із нашими помічниками ветеранів. Важливо, щоб соціальні фахівці були проінформовані про всі можливості нашої громади із допомоги військовим. Я вдячна співзасновникам та фахівцям Центру, які розповіли про всі можливості закладу. Тепер ми будемо мати більше можливостей і знати, куди скеровувати наших військових для отримання фахової допомоги у боротьбі з фантомним болем», – говорить директорка департаменту соціальної політики Валентина Войткова.

Нині реабілітаційний центр лікування хронічного та фантомного болю «Прометей» працює на волонтерських засадах. Його фахівці – провідні лікарі міста та області: Дмитро Дмітрієв, Катерина Ксенчина, Юлія Гук, Сергій Коваленко та Наталія Лапшова. З ремонтом приміщення допомогла міська рада, сучасне обладнання закуповували за грантові та благодійні кошти.


У «Прометеї» можна отримати такі послуги:

  • діагностика болю та критичних проявів;
  • психологічна допомога, психотерапія та травмотерапія;
  • фізреабілітація: розпрацювання системи опорно-рухового апарату із застосуванням новітніх технологій для формування системи розблокування фантомного та хронічного болю;
  • лікування болю з використанням інноваційних методів;
  • віртуальна реальність, сучасні технології;
  • адаптація: навчання сім”ї та ветеранів переживати біль;
  • підготовка до біонічного протезування;
  • кроки, пов’язані з реабілітацією і адаптацією в середовище;
  • підготовка до функціонування біонічного протезування.

«Для нас важливі такі контакти із соціальними працівниками міста. Адже вони безпосередньо співпрацюють із нашими військовими, можуть визначити їхні потреби і скерувати до нас для отримання допомоги», – говорить співзасновник Центру, ветеран російсько-української війни Святослав Ніколайчук.

Для учасників російсько-української війни всі послуги надають безкоштовно.

Контакти Центру лікування болю та реабілітації «Прометей». Тел.: 099-255-90-09.

Сайт – http:/gss.org.ua

Коментарі у Facebook