Про емоції, прийняття та підтримку: у Вінниці до Дня психолога відбувся тренінг «Ми варті любові. Розуміємо себе та інших»

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

До Дня психолога у «Місті змістів» відбувся відкритий тренінг про розуміння себе та інших. Організатори — Відділ молодіжної політики, VinSmart Центр і психологічна команда Центру.

Участь у тренінгу взяли близько 42 осіб різного віку – як молодь, так і дорослі, зокрема внутрішньо переміщені особи, які нині мешкають у Вінниці. Програма заходу була спрямована на емоційне відновлення, самопізнання та розвиток навичок самопідтримки.


Учасники працювали з арт-терапевтичними інструментами, метафоричними картками, проходили тестування на рівень самоцінності, а також дізнавались про доступні ресурси психологічної підтримки в громаді.

«Ми створили цей захід для того, щоб кожен учасник міг у безпечному колі відчути прийняття, підтримку та знайти ресурс у собі. Психологічна стійкість сьогодні важлива не менше, ніж фізична безпека. Дякуємо фахівцям VinSmart Центру за співпрацю та якісний зміст заходу», – зазначила начальниця відділу молодіжної політики Вінницької міської ради Юлія Мончак.

У VinSmart Центрі додають, що такі події допомагають підвищити довіру до психологічної підтримки, а також інформують мешканців громади про можливість отримати консультації – як офлайн, так і онлайн – для дітей, підлітків, молоді та їхніх родин.

«Ми прагнемо зробити психологічну допомогу доступною для кожного. Наша команда працює на розвиток свідомого, стійкого суспільства, де звернення до психолога – це про турботу, а не про слабкість. Психологічна допомога надається всім вінничанам безкоштовно. Тому для того, щоб всі охочі могли отримати допомогу, прийти на індивідуальну консультацію, потрібно звернутися до Відділу психологічної підтримки», – прокоментував директор VinSmart Центру Дмитро Мира.

Подібні заходи створюють простір, у якому можна не лише отримати фахову підтримку, а й відчути зв’язок з іншими. Для багатьох учасниць це була перша спроба відкритої взаємодії з психологами в новому місті.

Одна з учасниць, пані Лідія, яка переїхала до Вінниці після деокупації, зазначила, що такі заходи допомагають підтримати емоційний стан і краще порозумітися з онуками, які проживають з нею.

Вінницька міська рада й надалі сприятиме розвитку ініціатив, що зміцнюють психологічну підтримку та емоційну стійкість мешканців громади.

Дізнатися про роботу Відділу психологічної підтримки VinSmart Центру та записатися на консультацію можна тут – https://surl.li/qhuahr.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook