«Вінницяміськтеплоенерго» отримало від USAID Проєкт енергетичної безпеки три мережні насоси з шафами керування та великотонажний автокран. Завдяки цій допомозі підприємство, яке забезпечує теплом і гарячою водою понад 1200 будинків Вінниці, зможе модернізувати котельне обладнання та підвищити ефективність ремонтних робіт, особливо під час аварій.
“Нові насоси з автоматизованою системою керування будуть встановлені на одній з потужних котелень підприємства замість групи мережних насосів, які вичерпали свій ресурс під час довготривалої експлуатації. Це допоможе забезпечити як надійну роботу самої котельні, так і безперебійне надання послуг з теплопостачання і гарячого водопостачання для мешканців низки багатоповерхівок, а також об’єктів критичної і соціальної інфраструктури”, – розповідає генеральний директор КП ВМР «Вінницяміськтеплоенерго» Максим Білик.
Щодо автокрану, то він використовуватиметься для підйому та переміщення трубопроводів, засувок великих діаметрів, конструкцій та іншого важкого і великогабаритного обладнання. Це забезпечить швидке реагування на аварійні ситуації на тепломережах та сприятиме оперативному відновленню послуг теплопостачання.
Машина має вантожопідйомність 25 тонн, легка в керуванні, має високі прохідність, швидкість підйому, хорошу маневреність, плавність роботи стріли та відмінну потужність.
“Щиро вдячні нашим іноземним партнерам за вагому та потужну технічну допомогу, спрямовану на ефективне функціонування і розвиток. Продовжуємо разом працювати задля підтримки і забезпечення домівок вінничан життєво важливими послугами – теплом та гарячою водою”, – додає очільник підприємства.
Джерело – новини ВМР