На агрофірмі у Вінницькій області зафіксували пташиний грип

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

На підприємстві “Хутір” у Немирівському районі Вінницької області 18 січня зафіксували загибель птиці від пташиного грипу.

Про це повідомляє прес-служба Дежпродспоживслужби.

Підкреслюється, що головний державний ветеринарний інспектор Вінницької області від 18 січня до з’ясування обставин загибелі птиці та встановлення діагнозу ввів карантинні обмеження на 72 години.

“При дослідженні відібраних проб біоматеріалу в Державному науково-дослідному інституті з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи 19 січня встановлено діагноз на грип птиці”, – йдеться у повідомленні.

За попередньою інформацією, в ПП “Хутір” станом на 1 січня 2020 року утримувалося близько 98 тисяч голів птиці яєчного напрямку.

Щоб локалізувати та ліквідувати спалах пташиного грипу, у Вінницьку область поїхала група експертів Держпродспоживслужби та Державного науково-дослідного інституту з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи.

“В осередку захворювання вживаються заходи з локалізації та недопущення поширення збудника грипу птиці.

Наразі, відповідно до вимог Інструкції з профілактики та ліквідації грипу птиці, зразки біоматеріалу будуть направлені для проведення відповідних досліджень та зберігання в міжнародну референс-лабораторію”, – заявили у Держпродспоживслужбі.

Коментарі у Facebook