Вінницькі спортсмени стали призерами на чемпіонаті України із кульової стрільби

Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2002 року народження і молодших відбувся у Львові протягом 5-9 лютого. Найкращі спортсмени зі своїх областей змагалися в особистому та командному заліках, останній із яких вже підбивали за індивідуальними виступами спортсменів.

Про це йдеться на сайті відділення національного олімпійського комітету у Вінницькій області.

В підсумку, у стрільбі по рухомій мішені у вправі ГП-11а серед юніорів чемпіоном став представник Вінницької області Данило Даніленко, у цій же вправі ще один представник нашої області Дмитро Мельник посів третє місце.

У змаганнях зі стрільби з гвинтівки у вправі ГП мікст (змішані команди – двоє дівчат та двоє хлопців) Вінницька область у складі Дар’ї Римської, Дар’ї Яремчук, Олександра Стасюка та Володимира Швеця посіла перше місце.

У загальнокомандному заліку серед областей України команда Вінницької області посіла 2 місце.

До слова: за підсумками 2019 року спортсмени Вінницької області зі стрільби кульової встановили три рекорди Європи та сім рекордів України, а також у рейтингу вищої спортивної майстерності зі стрільби кульової Вінницька орбласть посіла третє місце у медальному заліку.