Поліцейські офіцери громади Вінниччини перевірили сотні підопічних, а також провели більш ніж 1 700 зустрічей з дітьми та пенсіонерами з початку 2024 року

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінницькій громаді працює близько 50 поліцейських офіцерів громади, які не лише забезпечують дотримання правопорядку, а й надають допомогу та здійснюють просвітницьку роботу. Громада, відповідно до законодавства, створила належні умови для їх роботи. На сьогоднішній день Вінниця є першим і єдиним обласним центром в країні, де повністю реалізовано проєкт “Поліцейські офіцери громади”.

Вінницька громада допомогла з приміщеннями під поліцейські станції, а також автомобілями, офісною технікою тощо. Завдяки такій підтримці ПОГи мають усі умови, щоб якісно виконувати свою роботу.

Як зазначають у Головному управлінні Нацполіції у Вінницькій області, у сучасному суспільстві роль поліцейського офіцера громади набуває особливої значущості. Це не просто охоронець порядку, а ключова фігура у встановленні та підтримці довіри між громадою та поліцією.

З початку року поліцейські офіцери громади перевірили 308 власників зброї, 310 адмінпіднаглядних, 51 людину, яка перебуває під домашнім арештом, та 42 сімейних кривдники.

Крім того, ПОГи надають підтримку багатодітним родинам та вимушеним переселенцям. Протягом перших двох місяців поточного року правоохоронці навідались до 52 внутрішньопереміщених осіб та 27 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах.

«Ми намагаємось їм усіляко допомогти та підтримати, особливо, якщо в таких родинах є маленькі діти. Коли провідуємо їх, то завжди приходимо не з пустими руками, приносимо іграшки, продукти, солодощі. Щиро хочеться, щоб їхнє життя покращилось», – зазначає поліцейська офіцерка громади Тетяна Корсун.

Загалом робота ПОГів охоплює не тільки виконання традиційних поліцейських обов”язків, але й активну участь у житті громади.

Поліцейські офіцери громади з початку року провели більш ніж 1, 7 тис. зустрічей з пенсіонерами та дітьми, тому що саме вони є найбільш уразливою категорією населення. Зокрема, під час таких зустрічей в навчальних закладах правоохоронці розповідають малечі про правила дорожнього руху, зі старшими – обговорюють важливість дотримання законодавства, толерантної поведінки до своїх однолітків тощо. Літніх людей попереджають про випадки шахрайств та радять як не потрапити у пастки аферистів.

Коментарі у Facebook