Вінницькі копи затримали ґвалтівника-педофіла з Одещини

24 червня  в ході  перевірки родини, що опинилась у складних життєвих обставинах,  поліцейські  ювенальної превенції Піщанського відділення  поліції спільно  з соціальними працівниками  встановили факт сексуального насильства над 14 – річною школяркою її знайомим.  28 – річний зловмисник затриманий в процесуальному порядку. Йому загрожує до 15 років ув’язнення.

За словами керівника відділу ювенальної превенції обласного главку поліції Людмили Кузнєцової,  поліцейські  з профілактичною метою щодня проводять перевірки  сімей, які перебувають на обліках у поліції. Під час чергового візиту до однієї з таких родин у Піщанському районі поліцейські виявили факт  зґвалтування неповнолітньої дівчини. Наразі підозрюваний затриманий в процесуальному порядку та поміщений до ізолятора тимчасового тримання.

Вирішується питання про притягнення до відповідальності мами  дівчинки, яка можливо знала про вчинення злочину і не повідомила в поліцію.

Слідчим відділенням поліції  розпочато кримінальне провадження за   ч. 4 ст. 152 Кримінального кодексу України (зґвалтування). За таке правопорушення передбачено покарання – до 15 років позбавлення волі.

З початку року працівниками поліції з профілактичною метою перевірено 1014 сімей, які опинились в  складних життєвих обставинах.

Закликаємо громадян  не замовчувати, а повідомляти  в поліцію  про відомі вам  факти вчинення протиправних дій відносно дітей. Не будьте байдужими, зателефонуйте на 102 , якщо знаєте сім’ї, де діти страждають від різного роду насильства.