Події у Луцьку заполонили стрічку новин та відвернули увагу від мітингу проти закону про «зелену» енергетику

Вчора, 21 липня, увага вінничан була прикута до ЗМІ, а саме до подій у Луцьку. Терорист з дивними вимогами захопив автобус з людьми. Протримавши громадян більше 10 годин зловмисник відпустив полонених після розмови з президентом. Хеппі енд! Всі радіють! Президент – герой!

Досить дивний терорист, ще більш дивні його мотиви та вимоги. Все схоже на якийсь дешевий сценарій. Не будемо вдаватись в подробиці та копатись в архівах терористичних актів, психології терористів… У нас є більш вагомий приклад того, що це саботаж.

Отже, почнемо, вчора рада ухвалила закон про “зелену” енергетику. Перед голосуванням під офісом президента та під парламентом зібрався мітинг з вимогою ухвалити законопроєкт. Люди вийшли з плакатами: “Депутати, думайте своєю головою, а не Коломойського”, “Я за чисте майбутнє”, “не знищуйте зелену енергетику” та іншими.

Тільки з Вінниці до Києва поїхало три автобуси з мітингувальниками. Усі вони працівники компанії KNESS, яка розробляє технології та втілює проекти відновлюваної і традиційної енергетики.

Верховна рада схвалила законопроєкт щодо удосконалення умов підтримки виробництва електричної енергії з альтернативних джерел енергії.

За проєкт закону №3658 проголосували 288 народних обранців.

Але про мітинг під ВР в новинах не було ні слова. Їх заполонив терорист, однією з умов якого було розголошення в ЗМІ. Зловмисник просив, об як можна більше журналістів про нього інформували. До речі у нього вийшло. Щойно закон ухвалили, мітинг закінчився, президент сказав чарівні слова і терорист відпустив полонених, а потім ще хвилину з піднятими руками чекав поки його «візьме» група захвату.