У Вінниці пройшов чемпіонат України зі спортивної акробатики

Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінниці закінчився чемпіонат України зі спортивної акробатики серед юнаків. На змагання з’їхались понад 150 спортсменів з 9 областей країни. Організаторка чемпіонату Наталя Голяк говорить, це перші змагання за період карантину.

У чемпіонаті взяло участь 152 спортсмени з Києва, Черкаської, Миколаївської, Львівської, Криворізької областей.

Учасників чемпіонату оцінюють за трьома категоріями — техніка, артистизм та складність комбінації.

Вінничани здобули низку нагород в окремих вправах, а також підіймалися на п’єдестал пошани в найпрестижнішому заліку – за програмою кандидатів у майстри спорту України. Зокрема, тут чемпіонками серед жіночих пар стали Софія Дука і Катерина Багмет. В жіночих групових вправах срібло вибороли Дар’я Ануфрієва, Вікторія Носульська та Анастасія Кравець, а бронзу – Анастасія Біда, Мирослава Колосова і Крістіна Семенюк.