Вінницький художній музей презентує виставку “Сила дружби”

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Експозиція проєкту складається з 12 гобеленів вінницького художника Анатолія Гайструка. Вони були створені для україно-французького проєкту “Омріяна великим Кобзарем” до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. У гобеленах митець поєднує традиційні та нові техніки, стародавні та сучасні мотиви. Наразі виставку можна переглянути на фейсбук-сторінці Вінницького обласного художнього музею.  

На фейсбук-сторінці також розмістили картину-пазл “Козак Мамай” українського художника Василя Овчиннікова, яку кожен охочий самостійно зможе скласти у вільний час.

Вінницький художній музей почав викладати у Фейсбук картини-пазли ще навесні. У період карантину вони зацікавили багатьох користувачів соцмереж, тож проєкт вирішили продовжувати. Щовівторка музейні працівники розміщують на сторінці обласного художнього музею нову картину-пазл. 

“Даємо твір, тобто він розбивається на фрагменти, і кожен бажаючий може його зібрати. Якщо є інформація про автора, ми завжди її подаємо, також ми стараємось зробити лаконічний мистецтвознавчий опис того чи іншого твору”, – зауважив Павло Медончак.

Коментарі у Facebook