На відпочинок у місто-побратим Кельце прибула спортивна зміна з Вінниці Повідомила Вінницька міська рада

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

До Польщі прибули спортсмени відділення баскетболу, волейболу та гандболу міських дитячо-юнацьких спортивних шкіл міста.

Муніципалітет міста Кельце спільно з Вінницькою міською радою з метою підтримки та психологічного розвантаження дітей Вінницької громади завершують проєкт «Кельце Кемп для Вінниці, Свєнтокшинське 2022», за підтримки, якого вже близько 200 дітей мали змогу відпочити на літніх канікулах у Польщі.


Відпочинок вінницьких спортсменів влітку проходить в яскравих емоціях та нових враженнях. Діти мають змогу не тільки оздоровитись, а й продовжити тренуватися. У Кельце гарно розвинена база для ігрових видів спорту – баскетболу, волейболу, гандболу.

Спортсмени міської спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з баскетболу та міської дитячо-юнацької спортивної школи № 3 на відпочинку налагодили дружні стосунки із польськими однолітками. Також наші вінничани ознайомлюються із культурою Польщі її традиціями та звичаями.
Загалом група складається з 50 осіб. Діти поїхали у супроводі тренерів-викладачів.

«Впевнені, що час, проведений у таборі відпочинку допоможе нашим дітям розкрити свій внутрішній світ та усвідомити, хто вони є, а свідомий вибір професії у майбутньому стане для них запорукою щасливого життя», – говорить голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

У період відпочинку для учасників поїздки заплановано екскурсії в музеї, замки Свєнтокшинського воєводства, відвідування Ботанічного саду, кінотеатру, розважального центру, басейну та спортивні розваги.

«Приємно бачити дитячі посмішки. Вихованці наших спортивних шкіл відпочивають у Кельце на запрошення президента нашого міста-побратима Богдана Вента. Дякуємо нашим друзям за теплий прийом вінничан, цінуємо підтримку у непростий час!» – говорить міський голова Сергій Моргунов.

Коментарі у Facebook