Вінничани сьогодні проводжають на вічний спочинок Захисників України Владислава Базенка та Владислава Кобзара

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Сьогодні Вінницька громада прощається із двома воїнами, які віддали свої життя у боротьбі за незалежність України.

Базенко Владислав Романович

Свій бойовий шлях Владислав Базенко розпочав у 2016 році. Щойно досягши повноліття, став на захист Батьківщини пліч-о-пліч із батьком. Там і застала його звістка про повномасштабне вторгнення. Був старшим солдатом 13-го окремого десантно-штурмового батальйону імені Героя України полковника Тараса Сенюка. Брав участь у найзапекліших боях та попри поранення не полишав передову. Життя воїна обірвалося 3 лютого на Лиманському напрямку. Це сталося на другий день після його 27-го Дня народження.


Владислав Базенко уроженець Києва, проте все своє доросле життя пов’язав із Вінницею. Тут створив сім’ю і разом із дружиною виховував трирічного синочка.

«Слово, яке найвлучніше характеризує Влада – самовідданість. Кинутись у капцях рятувати сусідів від пожежі – це про нього. Попри біль не полишати позиції заради побратимів, ризикуючи життям – це також про нього, – розповідає дружина Героя Світлана. – Він був гарним батьком та чоловіком, справжнім другом та патріотом Батьківщини…»

Церемонія прощання із Владиславом Базенком розпочнеться об 11:00 за адресою: вул. М. Хвильового, 44.

Чин поховання воїна відбудеться об 11:30 на П’ятничанському кладовищі (вул. О. Кобилянської).

Кобзар Владислав Ігорович

Владислав Кобзар долучився до лав Збройних Сил України на початку повномасштабного вторгнення. Воював із ворогом у складі 110-ї окремої механізованої бригади імені генерал-хорунжого Марка Безручка. Був зв’язківцем. Загинув на Авдіївському напрямку 2 лютого під час виконання бойового завдання. Захиснику назавжди залишилося 24 роки…

Народився Владислав у Вінниці. Тут же зростав і навчався. Закінчив 15-ту школу, а згодом педагогічний коледж. Проте обрав для себе іншу професію – до війни працював з електричними системами на підприємстві.

«Влад був для нас усім. Надійним плечем, добрим та сміливим. Тож, щойно розпочалась повномасштабна агресія одразу пішов боронити Україну. Вважав це своїм обов’язком, – каже мати загиблого Героя Тетяна. – Він цінував життя та вмів любити. Нещодавно взяв шлюб із коханою дівчиною. Мав багато планів, яким, на жаль, не судилося здійснитися…»

Церемонія прощання із Владиславом Кобзарем розпочнеться о 10:00 за адресою: вул. Батозька, 12 (колонна зала №2). А згодом вінничани зможуть провести воїна живим коридором до його будинку за адресою: вул. М. Литвиненко-Вольгемут, 32 (поч. об 11:15).

Поховають воїна о 12:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Героям!

Коментарі у Facebook