У Вінницьких Хуторах відбувся патріотичний захід на підтримку єдності України та Європи

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінницьких Хуторах 9 травня відзначили День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, а також День Європи в Україні культурно-мистецьким заходом «Україна – Європа, єдині, незламні». Подію організували юні артисти та викладачі дитячої школи мистецтв за участі фахівців клубної системи громади.

Розпочалося все з благодійної ярмарки, під час якої діти презентували вироби, створені власноруч. Вдалось зібрати майже 5000 гривень, які будуть передані на потреби Збройних сил України. Окрім того, учениця школи мистецтв Марія Корнійчук провела майстер-клас з виготовлення свічок – символу світла, віри та незламності.


«Найцінніше – це відчуття єдності. Ми разом творимо добро. Наші діти – це приклад того, як любов до країни можна проявляти в дії: через творчість, через допомогу. Це день, коли ми об’єднуємося заради Перемоги, заради майбутнього», – зазначила директорка Вінницько-Хутірської дитячої школи мистецтв Тетяна Висоцька.

Після ярмарки всі охочі завітали до актової зали будинку культури, де відбувся мистецький концерт «Україна – Європа, єдині, незламні». Глядачі насолоджувались патріотичними й сучасними піснями, яскравими хореографічними номерами у виконанні зразкового аматорського колективу «Мальви» під керівництвом Олени Попової та Анни Павлюк. Теплу атмосферу доповнили виступи вокального ансамблю «Веселі дзвіночки».

«Цьогоріч ми відзначаємо 80-ту річницю перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це день, коли разом з усією європейською спільнотою вшановуємо пам’ять загиблих, віддаємо шану Героям, які боролися проти тоталітаризму. Водночас, для України це й нагадування про незавершену боротьбу – вже у ХХІ столітті, з новими загарбниками, що знову прагнуть зруйнувати наші міста, культуру та майбутнє», – зауважила директорка ЗК «Вінницька централізована клубна система» Тетяна Казанська-Гавриш.

Завершився захід емоційними словами вдячності Збройним силам України за можливість жити та творити.

«Наш проєкт – це добра справа, яку ми зробили своїми силами. Він став чудовою нагодою поєднати мистецтво, ініціативу та підтримку», – додала Тетяна Висоцька.

Джерело – новини ВМР

Коментарі у Facebook