Перевірка водних об’єктів та прибережних захисних смугу стартувала у Вінницькій громаді

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

У Вінниці діє Програма охорони навколишнього природного середовища ВМТГ на 2021-2025 роки. В її рамках триватиме традиційна перевірка водних об’єктів та їх прибережних захисних смуг на території всієї громади.

До складу робочої групи, яка перевірятиме річки, струмки та ставки входять працівники Вінницької міської ради, комунальних підприємств, представники старостинських округів та профільних служб.


Як повідомила директорка департаменту відновлення та розвитку Вінницької міської ради Ольга Ремешевська, відповідні перевірки будуть проводити протягом року як у Вінниці, так і на приєднаних територіях – Стадницькому, Вінницько-Хутрівському та Деснянському старостинських округах.

“Обстеження будемо проводити з метою покращення стану водойм у Вінницькій громаді. Це впровадження Зеленого курсу громади, який Вінниця задекларувала у 2022 році, присвяченого збереженню довкілля. Напередодні в місті проводилися дослідження малих річок, які стали основою для розуміння, що водні об’єкти можуть бути якісно інтегровані в міське середовище. Власне, такі заходи допоможуть нам змінити ставлення містян до річок, струмків та ставків як до цінного природного потенціалу”, – сказала Ольга Ремешевська.

Коментарі у Facebook