Як спортивний комітет Вінницької міськради об’єднує зусилля у наближенні Перемоги

Поділиться новиною
Share on Facebook
Facebook
Pin on Pinterest
Pinterest
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Багато тренерів спортивних шкіл Вінниці відправилися на фронт змінивши спортивну форму на піксельну. Щомісяця колектив комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради відкладає 5% своєї заробітної плати, щоб забезпечити своїх колег на передовій необхідним одягом, взуттям, старлінками та автомобілями.

Як розповів голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський, наразі 14 вінницьких тренерів-викладачів служать у лавах Збройних Сил України. Це люди, які здатні не лише виховувати чемпіонів, але й захищати український суверенітет на фронті.

«Їх небайдужість до Батьківщини та беззаперечний внесок у спорт і суспільство викликають максимум поваги та підтримки. Вони без роздумів та хвилювань у перші дні повномасштабного вторгнення зібрали речі, взяли документи й вирушили на різні напрямки України, – зазначив Сергій Краєвський. – Від початку повномасштабної війни ми з колегами вирішили, що окрім словесної підтримки, необхідно виражати нашу неймовірну вдячність за їхню допомогу в наближені перемоги над російським ворогом. Ми відчуваємо гордість та повагу до цих великих людей, які не лише тренують наших спортсменів, але й служать на фронті. Наші герої заслуговують на нашу постійну підтримку і допомогу, особливо в нинішніх умовах, коли кожна гривня – важлива для безпеки і захисту нашої країни».

За його словами, зібрані кошти спрямовують на закупівлю необхідного одягу, взуття, старлінків та автомобілів, аби згодом Захисники та Захисниці могли виконувати свої обов”язки з найвищим рівнем ефективності та комфорту.

«Кошти були витрачені на закупівлю необхідного інвентарю для військових та матеріальну допомогу в разі поранення тренерам-викладачам галузі, сім’ям тренерів-викладачів та вихованців, які несуть службу у лавах ЗСУ або загинули внаслідок терористичних атак. Надалі ми будемо продовжувати таку фінансову допомогу колег-захисників, адже саме завдяки підтримці один одного ми переможемо окупанта», – підсумував голова комітету по фізичній культурі та спорту Сергій Краєвський.

Коментарі у Facebook